آرشیو مقالات

 • انتشار اطلاعاتی

  در ادامه آموزش قبلی قصد داریم محتوایی را که آماده کرده بودیم توسط افزونه feeds در سایت های خودمان به صورت خودکار انتشار دهیم. این قابلیت دروپال جهت به روز رسانی نسخه های قدیمی دروپال نیز کاربرد دارد.با ما همراه باشید ...
  تعداد نظرات : 1عدد
  زمان بروزرسانی : شنبه, 19 نومبر, 2016 - 12:12
  ادامه مطلب
  انتشار اطلاعاتی خودکار در دروپال
 • زنجیره اطلاعاتی

  اگر علاقه مندید که هنگامی که مطلبی را روی یک سایت منتشر نمودید به صورت خودکار بر روی سایر سایت های دیگر نیز منتشر گردد این آموزش شما را با یکی از ساده ترین روش های دروپال آشنا می کند. روشی که شاید برای انتقال محتوای سایت از غیر دروپال به دروپال هم راضی کننده باشد (:
  تعداد نظرات : 0عدد
  زمان بروزرسانی : چهارشنبه, 16 نومبر, 2016 - 11:25
  ادامه مطلب
 • انتخاب موارد مرتبط

  خیلی وقت ها پیش میاد که زمانی که یک مطلب را روی سایت قرار می دهید نیاز باشه تا در یک فیلد یک سری مطالب مرتبط را هم از یک نوع محتوای دیگه یا از همون نوع انتخاب کنیم. یک روش عالی و ساده براتون سراغ دارم.
  تعداد نظرات : 0عدد
  زمان بروزرسانی : دوشنبه, 4 جولای, 2016 - 12:23
  ادامه مطلب
  انتخاب موارد مرتبط - آموزش دروپال
 • ارسال لینک برای تلگرام

  در این آموزش نحوه ارسال کردن اطلاعات متنی از طریق سایت خودمون برای گروه یا کانال مورد نظر تلگرام را به صورت خودکار براتون میگم. این ارتباط از طریق پست کردن درخواست http برای سرور تلگرام انجام میشه.
  تعداد نظرات : 2عدد
  زمان بروزرسانی : شنبه, 11 جون, 2016 - 08:04
  ادامه مطلب
  ارسال لینک برای تلگرام از طریق دروپال
 • وب معنایی لازمه سایت هوشمند

  اطلاعات سایت خود را به گونه ای ذخیره سازی کنید که سایر سایت ها و برنامه های کامپیوتری در صورت اتصال به سایت شما متوجه شوند که هر بخش از سایت شما حاوی چه اطلاعاتی است. در اصل سایت سخنگو و هوشمند بسازید !
  تعداد نظرات : 5عدد
  زمان بروزرسانی : یکشنبه, 27 مارچ, 2016 - 13:42
  ادامه مطلب
  آموزش دروپال - وب معنایی - اتصال به تلگرام
 • اتصال سایت دروپالی به تلگرام

  فرض کنید که یک کامنت جدید روی سایت میاد. یک کاربر جدید داخل ساییتون عضو میشه.یک درخواست خرید برای ساییتون ارسال میشه.همه این اتفاقات به صورت اتوماتیک می تونه بر روی تلگرام شما ارسال بشه. بله دیگه سایت دروپالی خودتون را در کمتر از 10 دقیقه به کانال دلخواه خودتون متصل کنید.
  تعداد نظرات : 7عدد
  زمان بروزرسانی : دوشنبه, 21 مارچ, 2016 - 15:51
  ادامه مطلب
  آموزش دروپال - اتصال به تلگرام

صفحات